اولین نشست هم اندیشی بانوان ایثارگربهزیستی استان مرکزی

جلسه هم اندیشی بانوان ایثارگر بهزیستی استان مرکزی با حضور زهرا امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی ، همتا مشاور اموربانوان و کلیه بانوان ایثارگر شاغل در بهزیستی استان مرکزی برگزار گردید.

زهرا امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی در نشست صمیمی بانوان ایثارگر  شاغل در بهزیستی استان مرکزی   با بیان اینکه بزرگترین سد و مانع ورود دشمن به میهن روحیه ایثارگری است، گفت: امیدواریم بتوانیم با ارتقاءبخشی باتدبیر و امید دادن رضایتمندی را کسب کنیم.

مدیر کل بهزیستی استان ابراز داشت: ما باید آرمان ها، هویت و اقتدار دفاع مقدس را حفظ کنیم و آن را به نسل های بعدی انتقال دهیم.

ایشان  از حضور فعال ایثارگران عزیز در بهزیستی استان تقدیر کرد و گفت: این عزیزان مرجع و الگوی استقامت و پایداری بوده اند و برای ما برکت هستند.

زهرا امینی در ادامه افزود: ایثارگران باید برای شان و جایگاه خود ارزش قائل باشند و در جهت ترویج فرهنگ ایثار با رفتار و عمل خود گام بردارند.

مدیر کل بهزیستی استان مرکزی  با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌ خانواده معظم شهدا تصریح کرد: خون شهیدان والامقام وصبر و بردباری خانواده های بزرگوار آنان، عزت ، اقتدار، امنیت و سربلندی را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورده است.

وی حضور در جمع خانواده معزز شهدا را افتخاری بس عظیم دانست و افزود: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم

وی یادآور شد: باید قدردان پدران و مادران و همسران شهدا و جانبازانی باشیم که دین خود را به انقلاب و اسلام ادا کرده‌اند و در تمام گذرگاه‌های تاریخی در صحنه حضور پیدا کرده‌اند.
این مقام مسئول با بیان اینکه همه مسئولان و مدیران در قبال خانواده‌های شهدا و ایثارگران مسئولیت سنگینی دارند، افزود: شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آنان، الگوهای جاودانه برای ملت ایران هستندوما ملزم هستیم بعنوان یک وظیفه دینی و ملی ،فرهنگ ایثار و شهادت  را حفظ و ترویج کنیم
وامروز هرچه داریم به برکت خون شهدا و صبوری خانواده‌های معزز ایشان و ایثارگری رزمندگان دلاور است که سوختند تا روشنایی بخش امروز ما باشند

در پایان از این عزیزان با اهدا لوح کارت هدیه تقدیر شدزهرا امینی
مدیر کل بهزیستی استان مرکزیآدرس پستی:اراک -میدان دروازه تهران - خیابان دانشگاه -خیابان شهدای بهزیستی - اداره کل بهزیستی استان مرکزی
تلفن:8-3671004-(0863)
فکس:3673030 -3673040
آدرس پست الکترونیکی:pr@markazy-behzisty.ir

روشهای مشارکتهای مردمی

اولین استان در سطح کشور از طریق تلفن ثابت 7728
واریز وجوه به حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان مرکزی  2173455204003 بانک ملی - وشماره کارت 6037991899901403
پیمینت موبایل  استان مرکزی   *733*4*140011#