خیرین و نیکوکاران همواره یار و یاور بهزیستی بوده و هستند و این خدمت و کار خیر این عزیزان جای تقدیر دارد

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی:

خیرین و نیکوکاران همواره یار و یاور بهزیستی بوده و هستند و این خدمت و کار خیر این عزیزان جای تقدیر دارد

مراسم تجلیل از خیران و نخبگان بهزیستی استان مرکزی که با حضور جمعی از مسئولان استانی، خیرین و نیکوکاران و خانواده بزرگ بهزیستی برگزار شد،

زهرا امینی، مدیرکل بهزیستی استان مرکزی  در سخنانی ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن علیه السلام و تقدیر از خیرین و نیکوکاران گفت: خیرین و نیکوکاران همواره یار و یاور بهزیستی بوده و هستند و این خدمت و کار خیر این عزیزان جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به اینکه بهزیستی استان مرکزی  در حال حاضر 30 هزار معلول را تحت پوشش دارد، افزود: این عزیزان از خدمات حمایتی این نهاد در بخش‌های مختلف بهره‌مند هستند ولی این خدمات و بودجه بهزیستی جواب گوی نیاز این عزیزان نیست.

امینی ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های معلولان نخبه در بخش های مختلف افزود: این عزیزان در زمینه‌های مختلف ورزشی، فرهنگی، قرآنی، هنرهای دستی، تجسمی، شعر، نویسندگی، نمایش و رشته های دیگر موفقیت های چشمگیری در سطح استانی و کشوری وحتی منطقه ای و بین المللی به دست آورده اند.

این مقام مسئول رسیدگی به معلولان و خانواده های آنها را امری ضروی دانست و بیان کرد: اشتغال از مهمترین خواسته های این عزیزان است که امسال از اولویت‌های کاری سازمان بهزیستی بحث اشتغال و استفاده از ظرفیت و توانمندی معلولان و بازتوانی خانواده‌ها و کاهش آمار جامع هدف است.

مدیر کل بهزیستی استان مرکزی، همچنین به بحث پیشگیری نیز اشاره کرد و گفت: بهزیستی در این زمینه نیز اقدامات گسترده ای را انجام داده و با برگزاری کلاس ها و دوره های مختلف، گام های موثری را برداشته است.

 

 

گزارش تصویری

دوره آموزشی مهارتهای زندگی ویژه زنان سرپرست خانوار واعضای خانواده ایشان با حضور وتدریس دکتر امینی معاون پیشگیری،

یادگاری معاون اموراجتماعی وکارشناسان دفترزنان وکلینیک های مددکاری تحت نظارت بهزیستی استان مرکزیزهرا امینی
مدیر کل بهزیستی استان مرکزیآدرس پستی:اراک -میدان دروازه تهران - خیابان دانشگاه -خیابان شهدای بهزیستی - اداره کل بهزیستی استان مرکزی
تلفن:8-3671004-(0863)
فکس:3673030 -3673040
آدرس پست الکترونیکی:pr@markazy-behzisty.ir

روشهای مشارکتهای مردمی

اولین استان در سطح کشور از طریق تلفن ثابت 7728
واریز وجوه به حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان مرکزی  2173455204003 بانک ملی - وشماره کارت 6037991899901403
پیمینت موبایل  استان مرکزی   *733*4*140011#