خیرین و نیکوکاران همواره یار و یاور بهزیستی بوده و هستند و این خدمت و کار خیر این عزیزان جای تقدیر دارد

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی:

خیرین و نیکوکاران همواره یار و یاور بهزیستی بوده و هستند و این خدمت و کار خیر این عزیزان جای تقدیر دارد

مراسم تجلیل از خیران و نخبگان بهزیستی استان مرکزی که با حضور جمعی از مسئولان استانی، خیرین و نیکوکاران و خانواده بزرگ بهزیستی برگزار شد،

زهرا امینی، مدیرکل بهزیستی استان مرکزی  در سخنانی ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن علیه السلام و تقدیر از خیرین و نیکوکاران گفت: خیرین و نیکوکاران همواره یار و یاور بهزیستی بوده و هستند و این خدمت و کار خیر این عزیزان جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به اینکه بهزیستی استان مرکزی  در حال حاضر 30 هزار معلول را تحت پوشش دارد، افزود: این عزیزان از خدمات حمایتی این نهاد در بخش‌های مختلف بهره‌مند هستند ولی این خدمات و بودجه بهزیستی جواب گوی نیاز این عزیزان نیست.

امینی ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های معلولان نخبه در بخش های مختلف افزود: این عزیزان در زمینه‌های مختلف ورزشی، فرهنگی، قرآنی، هنرهای دستی، تجسمی، شعر، نویسندگی، نمایش و رشته های دیگر موفقیت های چشمگیری در سطح استانی و کشوری وحتی منطقه ای و بین المللی به دست آورده اند.

این مقام مسئول رسیدگی به معلولان و خانواده های آنها را امری ضروی دانست و بیان کرد: اشتغال از مهمترین خواسته های این عزیزان است که امسال از اولویت‌های کاری سازمان بهزیستی بحث اشتغال و استفاده از ظرفیت و توانمندی معلولان و بازتوانی خانواده‌ها و کاهش آمار جامع هدف است.

مدیر کل بهزیستی استان مرکزی، همچنین به بحث پیشگیری نیز اشاره کرد و گفت: بهزیستی در این زمینه نیز اقدامات گسترده ای را انجام داده و با برگزاری کلاس ها و دوره های مختلف، گام های موثری را برداشته است.

 

 زهرا امینی
مدیر کل بهزیستی استان مرکزیآدرس پستی:اراک -میدان دروازه تهران - خیابان دانشگاه -خیابان شهدای بهزیستی - اداره کل بهزیستی استان مرکزی
تلفن:8-3671004-(0863)
فکس:3673030 -3673040
آدرس پست الکترونیکی:pr@markazy-behzisty.ir

روشهای مشارکتهای مردمی

اولین استان در سطح کشور از طریق تلفن ثابت 7728
واریز وجوه به حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان مرکزی  2173455204003 بانک ملی - وشماره کارت 6037991899901403
پیمینت موبایل  استان مرکزی   *733*4*140011#