برگزاری جلسه شورای اداری در اداره بهزیستی شهرستان فراهان

شورای اداری اداره کل بهزيستي استان مرکزی  با حضور،مدير كل، معاونين، روسای شهرستانها ومشاورین در سالن جلسات اداره بهزیستی شهرستان فراهان برگزار شد.

زهرا امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی  در اولین جلسه شورای اداری این سازمان، بهزیستی را سازمانی علمی تخصصی و توانمند معرفی کرد و اظهار داشت: لازم است با گسترش تعاملات بین بخشی، همدلی و هم اندیشی در جهت پیش‌برد اهداف این اداره کل  در سال جاری تلاش نمود .

زهرا امینی  همچنین از روسای ادارات بهزیستی شهرستان‌ها درخواست کرد نسبت به بروز کردن اطلاعات در حوزه های تخصصی و دستورالعمل ها اهتمام ورزیده و با تدبیر مسائل و مشکلات کارکنان و مراجعین را بررسی و در جهت رفع این مسائل تمام همت و تلاش خود را به کار گیرند .

مدیر کل بهزیستی استان ، از بهزیستی بعنوان سازمانی اخلاق محور و تاثیر گذار در تمامی عرصه های جامعه نام برد و افزود: با توجه به این امر که وظایف بهزیستی بسیار متنوع و متعدد می باشد لازم است با برنامه ریزی صحیح و بموقع از بروز آسیب های اجتماعی بویژه پیشگیری از معلولیت ها  جلوگیری کرد.

وی مسئولین و کارشناسان حاضر در جلسه را به خدمتگزاری خالصانه ، حسن خلق، تکریم ارباب رجوع، مسئولیت پذیری ، انضباط کاری، پیگیری های به موقع و مستمر، مهرورزی ، خویشتن داری و بردباری ،دادورزی، ارتباط خوب و موثر با نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، و امام جمعه همچنین تعاملات بین دستگاهی سفارش کرد.

 

زهرا امینی  در این جلسه با اشاره به رویکردها و اولویتهای بهزیستی در راستای کیفی بخشی خدمات و تسریع در روند خدمت رسانی به جامعه هدف اظهار داشت: مدیران و روسای بهزیستی شهرستانها ضمن بررسی اجرایی ساختن دستورالعمل های سازمان بهزیستی در مراکز تحت پوشش نظارت های لازم در خصوص استانداردسازی خدمات ارائه شده را داشته باشند.

وی در ادامه توانمند سازی جامعه هدف و ایجاد خود باوری در آنان را یکی دیگر از اولویت های بهزیستی دانست و بیان داشت : برای آنکه بتوانیم جامعه هدف را توانمند کنیم باید به تمام مولفه های توانمند سازی که شامل اجتماعی ، روانی ، اقتصادی و ... است توجه داشته باشیم درغیر این صورت ما درزمینه توانمندسازی جامعه هدف موفق نخواهیم شد .

این مقام مسئول  اظهار داشت :بهزیستی به عنوان نهادی که خدمات تخصصی و حمایتی ارائه می‌کند باید با مدیریتی علمی برای سالجاری برنامه‌ریزی داشته و با ایجاد تعامل با دستگاه‌های برون‌سازمانی و ارتباط نزدیک با مجموعه درون‌سازمانی برای رفاه اجتماعی جامعه هدف و بطور کلی عموم جامعه برنامه‌ریزی کند.زهرا امینی
مدیر کل بهزیستی استان مرکزیآدرس پستی:اراک -میدان دروازه تهران - خیابان دانشگاه -خیابان شهدای بهزیستی - اداره کل بهزیستی استان مرکزی
تلفن:8-3671004-(0863)
فکس:3673030 -3673040
آدرس پست الکترونیکی:pr@markazy-behzisty.ir

روشهای مشارکتهای مردمی

اولین استان در سطح کشور از طریق تلفن ثابت 7728
واریز وجوه به حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان مرکزی  2173455204003 بانک ملی - وشماره کارت 6037991899901403
پیمینت موبایل  استان مرکزی   *733*4*140011#