همزمان با اولین روز از هفته بهزیستی ؛ غبار روبی مزارشهدای هشت سال دفاع مقدس در اراک

همزمان با اولین  روز از هفته بهزيستي مزار شهدای اراک  با حضور دکتر امینی مدير كل ، معاونين ومشاورین غبارروبی و عطر افشانی شد

زهرا امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی در این آیین اظهار کرد: مجاهدت، ایثار، شهادت طلبی، ایمان و ولایت مداری ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس موجب پیروزی رزمندگان سپاه اسلام شد

زهرا امینی  افزود: این مجاهدت‌ها و ایثار محدود به یک زمان و مکان و محدوده خاص نیست، بلکه جهاد و ایثار فرهنگی مربوط به همه زمان‌ها و مکان‌ها بوده و با همین حرکت است که می‌توان در برابر استبداد، تجاوز، خیانت و خباثت‌ها ایستادگی کرد.

وی تصریح کرد: امروز ثمره آن ایستادگی‌ها نه فقط پیروزی جمهوری اسلامی و پیشرفت و تعالی ایران اسلامی بوده، بلکه بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی و ایستادگی در برابر حاکمان جبار و مزدوران قدرت‌های استعمارگر است، امروز موفقیت و پیروزی و ایستادگی و مجاهدت کشورهای مسلمان الگو گرفته از همین شهدای دوران دفاع مقدس است.

شرکت‌کنندگان در این آیین با نثار شاخه‌های گل بار دیگر با آرمان‌های والای شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند و با غبارروبی قبور مطهر شهدا و گلباران مزار مطهر آنان یاد و خاطره حماسه‌سازی‌ها و ایثارگری‌های شهدای والامقام را گرامی داشتند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی در ادامه با اشاره به اولویت‌های برنامه‌های بهزیستی اظهار کرد: رویکرد و سیاست اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های راهبردی بهزیستی توانمندسازی دهک‌های پایین جامعه در ابعاد مختلف، برابرسازی فرصت‌ها، توانبخشی حرفه‌ای و اجتماعی و حمایت از خانواده‌های بی‌سرپرست است.

امینی  گفت: تقویت و تحکیم نهاد خانواده، بهره‌گیری از خدمات تخصصی مددکاری و سرمایه انسانی بخش خصوصی، تسریع و تسهیل دست‌یابی جامعه هدف بهزیستی به خدمات تخصصی مددکاری اجتماعی و تقویت هویت ملی جوانان و نوجوانان متناسب با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی از دیگر سیاست‌های راهبردی سازمان بهزیستی است.

تجدید میثاق با آرمان های شهدا از برنامه های هميشگي هفته بهزیستی مي باشد كه در اين روز انجام گرفتزهرا امینی
مدیر کل بهزیستی استان مرکزیآدرس پستی:اراک -میدان دروازه تهران - خیابان دانشگاه -خیابان شهدای بهزیستی - اداره کل بهزیستی استان مرکزی
تلفن:8-3671004-(0863)
فکس:3673030 -3673040
آدرس پست الکترونیکی:pr@markazy-behzisty.ir

روشهای مشارکتهای مردمی

اولین استان در سطح کشور از طریق تلفن ثابت 7728
واریز وجوه به حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان مرکزی  2173455204003 بانک ملی - وشماره کارت 6037991899901403
پیمینت موبایل  استان مرکزی   *733*4*140011#